Katarzyna Stanisława Klimaszewska

Honorowy Komitet Poparcia

Rekomendacje


Image

dr Krystyna Krzekotowska

Samorządowiec
Kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania,
Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości Uczelni Łazarskiego

Katarzyna Klimaszewska jest mi znana jako wyróżniająca się absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego. Pracę magisterską  obroniła na piątkę, była także najaktywniejszą słuchaczką na Studiach Podyplomowych Zarządzania Nieruchomościami. Wyróżniała się wśród słuchaczy swoją aktywnością na zajęciach i wygłaszanymi z talentem aktorskim referatami oraz wybitną pracą dyplomową. W 2020 roku przyznano Katarzynie Klimaszewskiej tytułu „Brylanta Uczelni Łazarskiego” celem nagradzania osiągnieć zawodowych i postaw najlepszych absolwentów.

Katarzyna Klimaszewska to wysoko ceniony samorządowiec, cieszący się autorytetem w środowisku. Z racji mojej wieloletniej współpracy z samorządem terytorialnym m.in. w charakterze wieloletniego Radcy Prawnego Prezydenta miasta Szczecina, Radcy Prawnego i koordynatora Zespołu Radców Prawnych ZBK Mokotów oraz radnej i wiceprzewodniczącej Rady Gminy Warszawa-Bielany pragnę podkreślić osiągnięcia Katarzyny Klimaszewskiej we wdrażaniu do praktyki samorządowej nowoczesnych mechanizmów niezbędnych we współczesnej administracji. Rekomenduję osobę Katarzyny Klimaszewskiej. Do takich ambitnych kobiet, kochających pracę dla ludzi należy przyszłość samorządu.

Image

Marcin Dołęga

Polski sztangista, medalista olimpijski
trzykrotny mistrz świata i mistrz Europy
były rekordzista świata

Katarzyna Klimaszewska to wielki społecznik i wzorowy samorządowiec. Wiem, że jej serce bije dla lokalnej społeczności i w sportowym rytmie. Znam jej ogromne zaangażowanie w rozwój sportu na poziomie lokalnym i ponadlokalnym. Profesjonalistka. Wzorowy zarządca obiektami administracji publicznej.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nigdy nie usłyszeliśmy od niej „nie” w związku z organizacją sportowych eventów. Jej atutem są zdolności interpersonalne, potrafi rozmawiać z każdym pokoleniem, szczególnie uwielbiana przez młodzież, co pokazały organizowane w Raszynie Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów do lat 15 i 17. Zawsze uśmiechnięta i zawsze otwarta na nowe inicjatywy. To aktywistka z powołania. Takich ludzi potrzebują obecnie małe gminy i duże miasta. To przyszłość.

Image

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa

"Sekcja Sympatyków"

Niniejszym pragnę serdecznie podziękować Pani Katarzynie Klimaszewskiej za doskonałą współpracę przy organizacji dotychczasowych piłkarskich Turniejów Sportowych dla Kibiców Legii "Cup".
Nasze Stowarzyszenie w roku 2020, 2021 i 2022 dzięki współpracy z Dyrektor Katarzyną Klimaszewską oraz Centrum Sportu Raszyn mogło zorganizować na najwyższym poziomie te ważne dla naszych kibiców turnieje.

Pani Katarzyna Klimaszewska we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa Sekcja Sympatyków wykazała się profesjonalizmem, widzą i doświadczeniem w organizacji sportowych imprez, otwartością na sport i kibiców Legii Warszawa oraz wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, dzięki którym ta współpraca przebiegała wzorowo.
Możemy z satysfakcją potwierdzić, że dotychczasowa współpraca przebiegała pomyślnie i liczymy na jej dalszą kontynuację.

Z poważaniem
Dariusz Kowalczyk

Popierają mnie


 • Małgorzata Nowotnik – Prezes Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj Życie”
 • Waldemar Gospodarek – Prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego
 • Andrzej Kluczek – Wiceprezes Zarządu MKS „Znicz” Pruszków
 • Leszek Cichocki – Prezes Zarządu Polskiego Sportowego Cheerleadingu, Wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego
 • Piotr Patłaszyński – Prezes Polskiej Federacji Tańca
 • Tomasz Miklas – Mistrz Europy i Świata, Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Polski, Litwy i Estonii, zawodnik Masters w podnoszeniu ciężarów
 • Sławomir Ruszczyk – Mistrz Polski i Europy, powołany do kadry narodowej Polski na olimpiadę do Atlanty w podnoszeniu ciężarów, trener sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego KS Raszyn
 • Tomasz Wyderka – Prezes Polskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów Masters
 • Kazimierz Bobowski – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS Łady
 • Małgorzata Gut – Prezes Gminnego Klubu Sportowego GKS Podolszyn
 • Robert Daniszewski – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS GOS Raszyn
 • Magdalena Dąbrowska – Prezes Akademii Ruchu
 • Arkadiusz Strzelczyk – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Impuls” Warszawa
 • Andrzej Wilk – Prezes Warmińsko – Mazurskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów
 • Dawid Przybyszewski – Prezes Zarządu Klubu Sportów Siłowych „Sparta” Płońsk
 • Borys Ryczek – trener Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS Orlęta Raszyn
 • Robert Jancik – właściciel Aqua Sport
 • Piotr Brzozowski – właściciel Snow Kids
 • Marcin Kwiatkowski – PHU Sklep spożywczo-przemysłowy Agatka s.c.
 • Agnieszka Barcikowska – GOLD
 • Anna Grzymała – AN-JAR
 • Dariusz Wrotniak – PHU Dartex
 • Marian Mikulski – Pralnia Chemiczna „Szyk”
 • Judyta Wrona – BEAUTY BY WRONA
 • Elżbieta Zaucha – EZ DESIGN
 • Kazimierz Pałczyński – „Pałczyński”

Podziękowania


Image

Fundacja DKMS - Pokonajmy nowotwory krwi

Joanna Mejner-Olszewska
Kierownik Działu Rekrutacji Dawców

Podziękowanie za nadzwyczajne zaangażowanie dla Dyrektor Centrum Sportu w Raszynie Katarzyny Klimaszewskiej.

Image

Fundacja Kochaj Życie

Prezes Fundacji Małgorzata Nowotnik

Pani Katarzynie Klimaszewskiej Dyrektor Centrum Sportu Raszyn dziękujemy za patronat oraz pomoc w realizacji „Pierwszego Ogólnopolskiego Biegu Małych Bohaterów”, który odbył się w 16 czerwca 2019 roku w Centrum Sportu Raszyn. Swoim wsparciem, umożliwiła Pani realizację naszego przedsięwzięcia, które ma za cel niesienie pomocy dzieciom z bardzo poważnymi schorzeniami ortopedycznymi, a także integrację i łączenie ich rodzin.
Serdecznie dziękujemy w imieniu Zarządu i Rady Fundacji.

Image

Fundacja Hospicjum Onkologiczne

Prezes Zarządu Fundacji Dorota Jasińska

Droga Pani, w imieniu swoim i całej Fundacji pragnę podziękować za dar serca, jaki otrzymaliśmy od Pani. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, zaufanie i organizację I Turnieju Charytatywnego Halowej Piłki Nożnej Raszyn ‘2019. Pani pomoc jest wspaniałym przykładem otwartości, zaufania i bezinteresowności oraz przejawem niezmierzonej dobroci.
Walka o godność, życie bez bólu i łez, czy choć najmniejszy uśmiech – tak wygląda nasza codzienna opieka nad pacjentami. Ze wszystkich sił staramy się, by w życiu naszych podopiecznych gościły spokój, ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Życzliwe spojrzenia, dobre słowa, nawet najmniejsze gesty są dla naszych podopiecznych na wagę złota. Zawsze wzbudzają radość i przywracają wiarę w lepszy świat.
Głęboko wierzę, że w życiu są rzeczy, które można osiągnąć tylko razem, we wspólnym wysiłku, mając oparcie w drugim człowieku. Cieszymy się, ze jest Pani z nami. Bardzo dziękujemy za dobro, którym dzieli się Pani z naszymi pacjentami. Proszę przyjąć wyrazy szczerej wdzięczności i najgłębszego szacunku.

Image

Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego w Raszynie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej
oraz organizatorzy konkursu

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie pragną wyrazić Pani Katarzynie Klimaszewskiej serdeczne podziękowanie. Doceniamy Pani zaangażowanie w realizację podejmowanych przez nas zadań dydaktyczno-wychowawczych i dziękujemy za otwarcie na potrzeby szkoły. Wspierając nas udowodniła Pani, że bliska jest Jej troska o wszechstronny rozwój raszyńskich dzieci, że jest Pani naszym sojusznikiem w osiąganiu wspólnego celu wychowawczego.
Dziękujemy za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Image

Wojskowe Centrum Rekrutacji Warszawa Ochota

ppłk Marek Kuciński

Szanowna Pani Dyrektor serdecznie dziękuję za pracę poświęconą w organizację i realizację pikniku wojskowego „Silna Biało-Czerwona” organizowanego w okazji obchodów Święta Wojska Polskiego oraz 103 rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pani Katarzyny Klimaszewskiej piknik upłynął w doskonałej atmosferze i zgodnie z opracowanym planem. Było to zadanie trudne, ale właściwe współdziałanie pozwoliło wykonać je z sukcesem.
Doceniając wysiłek i znaczący wkład w organizację pikniku, życzę wszelkiej pomyślności i jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia.

Image

Centrum Kultury Raszyn

Dyrektor Mariusz Smolicha

Podziękowanie dla Pani Katarzyny Klimaszewskiej Dyrektor Centrum Sportu Raszyn za przewodniczenie i aktywny udział w komisji konkursu „Chleb Domowego Wypieku”.
Dożynki Gminne w Raszynie, 2023 rok.

Image

Europejskie Forum Sportu Regionalnego

Prezes Zarządu Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Sportu
Przemysław Popek

Szanowna Pani Katarzyno, chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w Europejskim Forum Regionalnego Sportu. Pani obecność i wkład były niezwykle cenne dla naszej społeczności sportowej i uczestników tego wydarzenia.
Dzięki Pani wystąpieniu mieliśmy okazję poszerzyć widzę na temat wyzwań i możliwości związanych z rozwojem sportu na szczeblu regionalnym. Chcielibyśmy również wyrazić podziękowanie za dyskusje, udzielanie odpowiedzi na pytania współuczestników oraz dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu nasze forum stało się miejscem owocnej wymiany poglądów i inspiracji dla wszystkich obecnych.
Dziękujemy jeszcze raz za obecność i zaangażowanie w Europejskie Forum Regionalnego Sportu.

Image

Polski Związek Podnoszenia Ciężarów

Prezes PZPC Waldemar Gospodarek

W imieniu zawodników, trenerów oraz działaczy podnoszenia ciężarów w naszym kraju dziękujemy Pani Katarzynie Klimaszewskiej Dyrektor Centrum Sportu Raszyn za wielkie wsparcie, zaangażowanie i wzorową współpracę z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów. Szczególnie dziękujemy za przyjęcie roli Gospodarza Mistrzostw Europy do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów oraz przyjęcie funkcji członka w Honorowym Komitecie Mistrzostw Europy do lat 15 i 17.
Poprzez organizację tych Mistrzostw Europy dla najmłodszych ciężarowców na naszym kontynencie wspólnie pokazaliśmy Europie organizację zawodów na najwyższym światowym poziomie.
Pani ogromne zaangażowanie, profesjonalizm oraz wiedza przyczyniły się do sukcesu jakim była organizacja w Polsce - w Gminie Raszyn - Mistrzostw Europy do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów.

Image

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki

Rektor WSKFiT - dr Mariola Pytlak

List Gratulacyjny od Rektora Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie.
Składam serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania dla Pani Katarzyny Klimaszewskiej za pracę włożoną w rozwój Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie. Wierzę, że osiągnięte sukcesy będą motywacją do dalszej satysfakcjonującej współpracy.
Życzę wiele sukcesów i wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań.

Image

Klub Sportowy Raszyn

Prezes Klubu Sportowego Raszyn - Piotr Pikiel
Dyrektor Sportowy Klubu Sportowego Raszyn - Marek Saławiła

Podziękowanie dla Dyrektor Katarzyny Klimaszewskiej za pomoc w organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2005 i młodsi z okazji Dnia Dziecka.

Image

Szkoła Podstawowa im. K. J. Poniatowskiego w Ładach

Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie

„Wdzięczność jest trudno ubrać w słowa, wtedy proste dziękujemy zawiera wszystko, co chcemy wyrazić…”

Podziękowanie dla Szanownej Pani Katarzyny Klimaszewskiej Dyrektor Centrum Sportu w Raszynie za wsparcie uroczystości Jubileuszu 50-lecia Szkoły oraz otwarcia nowego Kompleksu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach. Dziękujemy.

Image

Akademii Ruchu

Magdalena Dąbrowska

W imieniu Akademii Ruchu składamy serdecznie podziękowania dla Pani Dyrektor Centrum Sportu Raszyn Katarzyny Klimaszewskiej za wsparcie i pomoc przy organizacji zajęć pływania niemowląt. Dzięki naszej współpracy dajemy rodzicom możliwość aktywnego spędzania czasu ze swoimi dziećmi. Możemy propagować zdrowy tryb życia oraz wspomagać prawidłowy rozwój maluchów, jednocześnie ucząc ich bezpiecznego zachowania pod woda.
Dziękujemy bardzo i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Image

Equrrola Dance Studio

Agustin Egurrola

Serdeczne podziękowania dla Dyrektor Centrum Sportu Raszyn Pani Katarzyny Klimaszewskiej za zaangażowanie i pomoc przy organizacji XXXVII Mistrzostw Egurrola Dance Studio.

Image

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Janusz Król - Redaktor Naczelny Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”
Zdzisław Majewski - Prezes Zarządu Wydawnictwa Municipium S.A.

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Katarzynie Klimaszewskiej za aktywne uczestnictwo w XXI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów. Jest nam niezmiernie miło, że zdecydowała się Pani wziąć udział w organizowanym przez nasze wydawnictwo wydarzeniu i doceniamy fakt, że zechciała Pani podzielić się z uczestnikami Forum niezwykle cenną wiedzą i doświadczeniem. Jednocześnie jesteśmy pewni, że przekazana przez Panią w trakcie Furom nauka zostanie wykorzystana w codziennej pracy samorządowców w całej Polsce.
Dzięki między innymi Pani zaangażowaniu udało nam się w trakcie Forum zrealizować 12 ścieżek tematycznych, podczas których odbyło się 60 debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów i wykładów, w których wzięło udział ponad 1200 uczestników.
Mamy również nadzieję na Pani udział, jako prelegenta, w kolejnych edycjach Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.

Image

Polska Federacja Tańca

Prezes PFT Piotr Patłaszyński

Pani Katarzynie Klimaszewskiej Dyrektor Centrum Sportu Raszyn dziękujemy za wsparcie i życzliwość przy organizacji Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Raszyn ‘2021.

Rejestr kredytów i wpłat - informacje wymagane przez Kodeks Wyborczy


RASZYN W PIGUŁCE

RASZYN W PIGUŁCE

MOJE PROFILE W SOCIAL MEDIACH